Movies
Ratings
56
DeadpoolRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5