Series
Ratings
499
The Devil's PlanRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 1.5
JirisanRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 3.5