Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 0.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5