Movies
Ratings
695
Remi: Nobody’s BoyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0