Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 0.5
ChefRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 1.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0