Series
Ratings
15- Cold CaseRated ★ 5.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0