Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
CatsRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5