Movies
Ratings
326
I Can SpeakRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0