Movies
Ratings
77
Love, LiesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0