Movies
Ratings
420
Bones & AllRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Mind GameRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
KidsRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 3.5
Beautiful LosersRated ★ 3.5
Factory GirlRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
Goodbye South, GoodbyeRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 3.5