Titles you rated
Love All PlayRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Where Stars LandRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5