Titles you rated
- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 5.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Around 1/4Rated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0