Series
Ratings
14
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0