Movies
Ratings
103
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 1.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0