Series
Ratings
168
Midnight MassRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5