Movies
Ratings
74
Railroad ManRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
HeroRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0
HeroRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.0
HookRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0