Titles you rated
StuckRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 1.5
DoppelgangerRated ★ 3.0
MacabreRated ★ 2.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
VolverRated ★ 4.5
HeathersRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5
SplinterRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 2.5
eXistenZRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Last ShiftRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0