Titles you rated
ElephantRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Run Lola RunRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5