Titles you rated
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Last Kingdom: Seven Kings Must DieRated ★ 3.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0