Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0