Titles you rated
A Cruel Love: The Ruth Ellis StoryRated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 3.0
The Gold Season 1Rated ★ 2.5
Too MuchRated ★ 2.5
GrotesquerieRated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5
The PittRated ★ 3.5
ÉtoileRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Rehearsal Season 1Rated ★ 3.5- FelicityRated ★ 3.5
- SaiRated ★ 3.5
Going My HomeRated ★ 3.5