Movies
Ratings
113
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Drug WarRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
NightfallRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SparrowRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
VengeanceRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0