Series
Ratings
64
Reborn RichRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5