Movies
Ratings
249
Something BorrowedRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 5.0
JackRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 5.0
MillionsRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 3.0