Titles you rated
KiddingRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 4.0
- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5