Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MimangRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0