Series
Ratings
25
Family PlanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0