Titles you rated
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0