Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 4.5