Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0