Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0