Series
Ratings
74
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.0