Movies
Ratings
116
Cold FishRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Letters from Kanai NiraiRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 1.5
Hot Gimmick: Girl Meets BoyRated ★ 1.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5