Series
Ratings
31
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0