Movies
Ratings
80
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Legend of the DragonRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
SwordfishRated ★ 1.0
AliensRated ★ 5.0
Barton FinkRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0