Titles you rated
City of GodRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0