Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0