Movies
Ratings
597
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5