Movies
Ratings
829
One Hour PhotoRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
French KissRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
John QRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0