Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5