Titles you rated
Another FamilyRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Loose ChangeRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0