Titles you rated
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0