Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0