Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0