Titles you rated
- WishRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0