Movies
Ratings
90
The StudentRated ★ 5.0
The Party 2Rated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0