Series
Ratings
140
Dear XRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- 차이나는 도올Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Again My LifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0