Movies
Ratings
430
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
My Lovely AngelRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Ghosts of WarRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Oh, Ramona!Rated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5