Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
American GodsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0