Titles you rated
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0